Промотивна октомвриска акција на DAIKIN INVERTER

ИМАЈТЕ ТОПОЛ ДОМ ВО ПРЕТСТОЈНИТЕ ЗИМСКИ ДЕНОВИ, ЗАГАРАНТИРАНА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА И ПОНИСКИ СМЕТКИ.

ОДБЕРЕТЕ ЈАПОНСКИ БРЕНД СО ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ И ВИСОК СТАНДАРД ЗА КВАЛИТЕТ.

Daikin flaer finalno

Сеуште не сте решиле како ќе се греете оваа зима?

Решивте да ставите крај на екстремно ладните зимски утра и ноќи?

Потребно ви е грејно тело кое ќе се прилагоди на вашите потреби, а истовремено нема дополнително да го оптовари вашиот буџет.

Ние ви нудиме решение со кое и во најладните зимски денови ќе се греете НАЈЕВТИНО.

Ви ја преставуваме револуционерната програма на DAIKIN INVERTER клима уредите која зиме ќе ве грее, во летните денови ќе ве разладува, а во текот на целата година ќе го филтрира воздухот во вашиот дом.

Искористете ја оваа промотивна акција и обезбедете му на вашето семејство квалитетен воздух преку целата година, топол дом преку зима и разладени простории во текот на летото.

ШТО ДОБИВАТЕ?

* Daikin inverter клима уред со намалена цена и ГРАТИС МОНТАЖА.

* Заштедувате до 90 Евра.

* Одлична можност која може да се искористи до КРАЈОТ НА ОКТОМВРИ.

modeli

 

*ПОВЕЛЕТЕ ВО НАШИОТ ПРОДАЖЕН САЛОН И  ВЕДНАШ ИСКОРИСТЕТЕ ЈА ОВАА МОЖНОСТ*

* ТИМОТ НА ТЕРМО СИСТЕМ ГО ИМА ВИСТИНСКОТО РЕШЕНИЕ ЗА ВАС *

*

*

* За добивање на сите следни акции и промоции посетете не на: 

www.termosistem.com.mk

РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ и добијте ПОДАРОК Е-книга за соларни системи *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

  1. Dali nekoj od vasite sluzbi moze da racuna kolku kw ke trosi modelot 5.5 kw za 24 casa za da imam nominalna temperetura od 20-22 `C?
    Kukata e izolirana so stiropor 8cm i termopan prozori.
    Spratot ima vkupno 130 m`2.
    Samo sallonot kaj ke se postavi aparatot ima 61 m`2.
    Blagodaram!

Остави коментар

*