На барање на купувачите,промотивната акција за Daikin inverter климите е повторно активна

ИМАЈТЕ ТОПОЛ ДОМ ВО ПРЕТСТОЈНИТЕ ЗИМСКИ ДЕНОВИ, ЗАГАРАНТИРАНА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА И ПОНИСКИ СМЕТКИ.

ОДБЕРЕТЕ ЈАПОНСКИ БРЕНД СО ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ И ВИСОК СТАНДАРД ЗА КВАЛИТЕТ.

Daikin flaer finalno

Сеуште не сте решиле како ќе се греете оваа зима?

Решивте да ставите крај на екстремно ладните зимски утра и ноќи?

Потребно ви е грејно тело кое ќе се прилагоди на вашите потреби, а истовремено нема дополнително да го оптовари вашиот буџет.

Ние ви нудиме решение со кое и во најладните зимски денови ќе се греете НАЈЕВТИНО.

Ви ја преставуваме револуционерната програма на DAIKIN INVERTER клима уредите која зиме ќе ве грее, во летните денови ќе ве разладува, а во текот на целата година ќе го филтрира воздухот во вашиот дом.

Искористете ја оваа промотивна акција и обезбедете му на вашето семејство квалитетен воздух преку целата година, топол дом преку зима и разладени простории во текот на летото.

ШТО ДОБИВАТЕ?

* Daikin inverter клима уред со намалена цена и ГРАТИС МОНТАЖА.

* Заштедувате до 90 Евра.

* Побрзајте, искористете ја оваа можност! .

modeli

 

*ПОВЕЛЕТЕ ВО НАШИОТ ПРОДАЖЕН САЛОН И  ВЕДНАШ ИСКОРИСТЕТЕ ЈА ОВАА МОЖНОСТ*

* ТИМОТ НА ТЕРМО СИСТЕМ ГО ИМА ВИСТИНСКОТО РЕШЕНИЕ ЗА ВАС *

*

* За добивање на сите следни акции и промоции посетете не на: 

www.termosistem.com.mk

РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ и добијте ПОДАРОК Е-книга за соларни системи *

Comments

  1. pocituvani,dali imate klima ured so dve ili tri vnatresni edinici.pozdrav

    • Имаме од програмата на Daikin. Доставете ни барање за колкава снага ви е потребна за да ви дадеме понуда.

      Со Почит,
      Термо Систем

Остави коментар

*